Motoja e bukuroshes: “Qëndro e fortë dhe ec përpara”

Më në fund është ndarë përfundimisht nga Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger duket shumë e kënaqur nga forca e saj e vullnetit.

Mjafton që të shikosh fotot e saj në Instagram, për të kuptuar se në Hauai këngëtarja e famshme ka “rilindur”.

Kliko per me shume info

Duke treguar trupin e saj fantastik, 38-vjeçarja shpërndau një postim motivues, bashkë me fotot e para me bikini për vitin 2017.

E shtrirë pranë shkrimit “Hau’oli makahiki hou!!!” në rërë, që do të thotë Gëzuar Vitin e Ri në gjuhën e Hauait, ajo e shoqëroi foton me frazën: “Qëndro e fortë dhe ec përpara”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.