Luante “online”, por mamaja i del me të brendshme në “kamera”

Bjergsen, një nga lojtarët më profesionistë të League of Legends, është turpëruar në sy të botës ndërkohë që po luante në “streaming”.

Gjatë një loje “online”, i riu danez ishte aq i përqendruar sa nuk e kuptoi se mamaja e tij, e veshur vetëm me të brendshme, hyri në dhomë dhe kamera e kapi të tërën.

Edhe pse Bjergsen nxitoi shumë që të mbyllte derën, të gjithë lojtarët që po luanin me të e panë mamanë e danezit, e cila e kuptoi gabimin dhe po qeshte pas derës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mahnit amerikani, tregon se është fansi i Majkut dhe këndon këngën e tij (Foto)

Majku është i dëgjuar dhe i preferuar në të gjithë botën. Një ...