Jennifer Lopez i dhuron kushërirës…Cristiano Ronaldon

Këngëtarja portorikane Jennifer Lopez ndodhej në Portugali me kushërirën e saj, Tina Rios. Kjo e fundit festonte ditëlindjen e saj dhe JLo, duke e ditur që ajo është një fanse e çmendur e Cristiano Ronaldos, i dhuron për ditëlindje një përqafim nga asi portugez.

E gjithë dhurata e ndodhur në një lokal nate në Portugali është filmuar dhe më pas shpërndarë nëpër rrjetet sociale dhe faqe të ndryshme interneti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxjerr sekretin e koleges, aktorja tregon se 48- vjeçarja është shtatzënë, por… (Foto)

E pabesueshme por e vërtetë, aktorja 48-vjeçare, Jennifer Aniston është shtatzënë dhe ...