Iva Aliko siç nuk e keni parë, e pa lyer, e vogël e pa forma shpërthyese

Të gjithë e kemi njohur, dashur apo urryer, vetëm falë formave të saj bombastike, vitheve, gjoksit, belit, shalëve dhe buzëve të ekzagjeruara, për të cilat të tërë thonë se i ka të bëra, por që vetë Iva Aliko nuk e ka pranuar asnjëherë.

E keni menduar se si mund të ngjajë kjo seks-bombë nëse do të heqë make upin dhe nëse do të vishet thjeshtë? Po si ka qenë e vogël, në festën e abetares?

Nëse jo, keni mundësinë ta shikoni në fotot e mëposhtme, të cilat vetë vajza i ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Ndryshe nga sa është sot, atëherë ka qenë një fëmijë normal, shumë i bukur dhe e veshur bukur, në përputhje me kodin etik të festës ku ka marrë pjesë./joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxjerr sekretin e koleges, aktorja tregon se 48- vjeçarja është shtatzënë, por… (Foto)

E pabesueshme por e vërtetë, aktorja 48-vjeçare, Jennifer Aniston është shtatzënë dhe ...