VIDEO/ Historia e lidhjeve të dashurisë dhe martesës së dështuar të Tunës

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, përveç muzikës është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar.
Me kë ka qenë në lidhje përveç Ledrit dhe Cozman, ndiqni videon e mëposhtme…(Minuta 4:08- 7:30)

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...