Aksidenti i frikshëm i fëmijëve, heroi 2-vjeçar shpëton binjakun e tij

Kanë hapur sirtarët e dollapit për tu ngjitur sipër tij, dhe ajo qe ka ndodhur është kjo qe shihni në video.

“Nuk isha i sigurte nëse duhej ta publikoja këtë video.” Ricky Shoff, babai i dy binjakeve vetëm 2 vjeç, protagonistë të kësaj video të filmuar nga një kamera sigurie, vendosi te publikoje imazhet vetëm për të rritur ndërgjegjësimin e prindërve.

“Ju lutem, sigurohuni që të gjitha mobiliet në dhome të jenë të kapura në mure” thotë ai.

Në fakt, në dhomën e binjakeve nuk ishte kështu por vëllai dy vjeçar ka arritur për mrekulli të shpëtoje binjakun e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë: Ja filmat për të rritur të cilat duhet t’i shihni patjetër. Arsyeja?

Psikologët këshillojnë shumë cifte që të ndjekin filmat për të rritur. Sipas ...