Ish i dashuri i trondit të gjithë: George Michael mund të jetë vetëvrarë

George Michael mund të jetë vetëvrarë. Është ky pretendimi i ish-të dashurit Fadi Fawaz.

Në orët e parë të mëngjesit të 1 Janarit 2017, Fawaz ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter se “George Michael u përpoq të vriste veten shumë herë dhe e arriti atë më në fund”. Por vetëm pas disa minutash nga postimi, Fawaz e mbylli Twitter -in pas reagimeve të shumta për pretendimin e tij.

Sipas The Sunday Mirror, në Twitter -in e Fawaz shkruhej se “e vetmja gjë që George dëshironte ishte të vdiste”.

Autopsia e parë nuk zbuloi shkakun e vdekjes, si dhe nuk vërtetoi dyshimet nëse Goerge Michael kishte përdorur drogë ose substanca të tjera, megjithatë do të pritet një ekspertizë e dytë mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet që çuan në atakun kardiak.

Ylli i pop -it, George Michael u nda nga jeta në moshën 53 – vjeçare natën e Krishtlindjeve. Vitet e fundit ishte përfolur për një jetë të trazuar dhe përdorimin e heroinës, duke rralluar shumë daljet në skenë.

Ai konsiderohej një nga këngëtarët më të mëdhenj britanikë të të gjitha kohërave, duke vendosur rekord për shitjen e më shumë se 80 milionë albumeve anë e mbanë botës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Habit Andresa Ambrosio: Çfarë nuk më pëlqen te shqiptarët

Andresa është një prej figurave më të dashura televizive që na shoqëron ...