Doli për të festuar Vitin e Ri, djalit në Tiranë i ndodh ajo që nuk e priste

Teksa akrepat e minutave dhe sekondave dalëngadalë po bashkoheshin me njëri-tjetrin, shumë të rinj dhe të reja dolën në sheshin ”Nënë Tereza” për të festuar ardhjen e 2017.

Por siç mund edhe të pritej jo çdo gjë shkoi në mënyrën perfekte. Kishte edhe nga ata që kishin zgjedhur pikërisht mbrëmjen e djeshme për të nisur aksionin e vjedhjes dhe sulmit ndaj qytetarëve.

”I them atij personit që më theu xhamin e makinës. Përpara se të thyeja xhamin tim, kishte thyer 5 xhama të tjerë. Kishe marrë 6 çanta grash, po me timen çfarë pate? Nuk kishte asgjë aty, as 5 lekësh. Ma prishi natën.”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...