Cmenduria, fton 50 striptiste në funeralin e babait

Një i ri në Tajvan pagoi 50 striptiste për të performuar gjatë funeralit të babait të tij, si një dhuratë e fundit për të.

Pamjet e shpërndara me shpejtësi në internet janë marrë gjatë ceremonisë më 3 janar në qytetin Chiayi, ku i ndjeri, Tung Hsiang, kishte qenë për disa kohë kryetar.

Sipas djalit të ish-zyrtarit, babai i tij kishte jetuar një jetë emocionuese dhe për këtë ai u kujdes që edhe funerali i tij të ishte sa më i lumtur dhe emocionues.

Mbi 150 automjete u përfshinë në ceremoninë mortore aspak të veçantë, ndërsa 50 xhipa mbanin striptistet teksa performonin./tch

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...