FOTO/ Si dukeshin Albana Osmani dhe Ledioni Liço para 10 vitesh

Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën ka kujtuar veten dhe kolegun e saj Ledion Liço, në kohën kur të dy ishin pjesë e stafit të emisionit Select.

“Grupi i “Top Select” duke kënduar këngën “Valsi i lumturisë” 10 vite më parë”,-shkruan Osmani duke u ndjerë nostalgjike për ato kohë. Ndonëse kanë kaluar shumë vite ajo vijon të jetë në formë mjaft të mirë fizike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...