Armina ‘’rikthehet’’ në skenë, ekspozon gjoksin(Foto)

UntitledArmina tejet e përfolur për lidhjen me djalin e Sali Berishës, shumë e akuzuar dhe e kritikuar, rikthehet në rrjetet socilae me pozat provokuese. Teksa është në punë, ajo fotografon veten duke ekspozuar gjoksin. Fotoja është postuar në IsntagramStory nga vetë Armina, duke marrë shumë vëmëndje më pas.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here