Publikohen fotot, Alessandra Ambrosio nudo!

ambrosiooBukuroshja Alessandra Ambrosio mbetet një nga femrat më të bukura në botë.

Pasi ka pozuar për kopertinën e numrit të ardhshëm të versionit brazilian të revistës GQ, engjëlli i “Victoria Secret” ka postuar në faqen e saj të Instagramit, një video të prapraskenave gjatë realizimit të setit fotografik.

Kliko per me shume info

Në video dallohet modelja teksa kërcen në mënyrë sensuale dhe të zhvishet lehtësisht. Një moment më pas vendos syzet e diellit, varësen, vathët e më pas bën një dush, i cili i ka bërë ndjekësit e saj në rrjetin sociale të ëndërrojnë.

Videoja e brazilianes 35-vjeçare është parë nga më tepër se 180.000 fansa dhe ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në internet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here