Nëndetësja luksoze që mund të transportojë 9 pasagjerë deri në 200 metra nën ujë

Teknologji

Nëndetësja luksoze që mund të transportojë 9

Nga makinat fluturuese te superjahtet, shumë mënyra futuristike të transportit janë zbuluar vitet e fundit.

Tani, është zbuluar anija më e fundit inovative, në formën e një nëndetëse luksoze.

Nëndetësja, e quajtur U-Boat Worx Nexus Series, mund të transportojë nëntë pasagjerë deri në 200 metra nën ujë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo përmban një dritare të madhe vëzhgimi në formë veze dhe sedilje rrotulluese, të cilat sigurojnë që të nëntë pasagjerët të kenë një pamje të jashtëzakonshme.

Ndërsa shumë nëndetëse mund të aksesohen vetëm nëpërmjet porteve kufizuese, Seria U-Boat Worx Nexus është projektuar të jetë “shumë e qëndrueshme, por e manovrueshme me shkathtësi në sipërfaqe”.

Nëndetësja luksoze që mund të transportojë 9

Nëndetësja luksoze që mund të transportojë 9

ME TE LEXUARAT