Thursday, September 19, 2019
Home Tags Video

Tag: video

Vasili i publikon Veliajt videon: Nuk ka rivalë për gënjeshtra!

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili përmes një postimi në ‘Facebook’, i është rikthyer sulmeve ndaj, Erion Veliajt. Sulmin e tij, Vasili e...

“Burri im duhet të ketë shumë lekë”, Anna Lika refuzon regjisorin...

Regjisori shqiptar Drilon Hoxha ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram. Ai shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i propozon...

Video/ Halloween-i erdhi, kjo vepër e SHBA po bën xhiron e...

Pak ditë na ndajnë nga “dita e të ngjarllurve të vdekurve”, Halloween-i, por kjo video e shpërndarë në rrjetet sociale po bën xhiron e...

Video, kapet “peshkaqeni dem” në ujërat shqiptare

Një peshkaqen është kapur rreth3 milje larg Sazanit në Sarandë. Video e peshkaqenit dem është siguruar nga gazeta "Panorama", ndërsa peshkatarët kanë bërë me dije...

Lezhjani i zhgënjyer gris teserën e PD, ja çfarë thotë për...

Një demokrat nga Lezha ka grisur teserën e Partisë Demorkatike duke deklaruar se do të votojë për Edi Ramën. Videoja është publikuar nga kryeministri...

Video/ Do habiteni nga dueti i vajzës së Ilir Metës me...

Askush nuk e priste këtë duet! Duhet ta dëgjoni, do dashuroheni pas tyre! Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha njihet edhe për afërsinë familjare me...

Policia publikon pamje të reja të vrasësit të komisarit Artan Cuku

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në datën 8...

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

Drejtori i Tv Zjarri: Pse i nxora spikeret e zhveshura në...

Ka qene ne fakt nje gjetje e bukur marketingu, dhenia e lajmeve ne Tv Zjarri me spikeret e zhveshura qe ekspozojne gjoksin para teleshikuesve. Nje...

Ja si prodhohet supermakina “Porsche 918 Spyder”

Ajo ka dale ne treg dhe ka qene nje marke e suksesshme. Marka prodhuese ka publikuar nje video te menyre se si krijohet  ‘Porsche 918...

LAJMET E FUNDIT