Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Top channel

Tag: Top channel

Alesia Bami largohet nga Tv Klan: Më shkarkuan nga Stop me...

Gjatë ditës së dejshme ka qarkulluar në rrjete sociale lajmi se balerina dhe velina e emisionit “Stop”...

E rëndë në Top Channel/ Konkurrenti tenton të presë damarët

Presioni i vazhdueshëm gjatë puntatës së radhës e ka çuan një konkurent të emisionit ‘Hell’c Kitchen’, në Top Channel drejtë vetëvrasjes. Ai ka tentuar të...

Ç’farë po feston familja Hoxha në Legoland të Anglisë?

4 korriku është një ditë sa e rëndësishme aq edhe e gëzueshme për Familjen Hoxha. 9 vite më parë, kjo familje gëzua me djalin...

Cfarë po ndodh me “Top Channel”?! Pritet mbyllja e shumë emisioneve

Mbyllja e sezonit televiziv ka qartësuar më shumë atë se çfarë po ndodh me “Top Channel”. Së fundi mediat shkruan se “të penalizuarit” janë...

Valë shkarkimesh në Top Channel, “tkurret” sërish stafi i këtij televizioni

Televizioni kombëtar, Top Channel, i njohur për dimensionin dhe ambiciet e tij të mëdha për qenë zëri i shqiptarëve në rajon dhe në botë,...

Vjollca Hoxha humb gjyqin për pronësinë e Top Channel

Vjollca hoxha, bashkëshortja e pronarit të ndjerë të televizionit “Top Channel”, Dritan Hoxhës ka humbur gjyqin kundër dy ortakëve Albert Cino dhe Aurel Baçi. Hoxha...

LAJMET E FUNDIT