Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Stop tv klan

Tag: stop tv klan

Alesia Bami largohet nga Tv Klan: Më shkarkuan nga Stop me...

Gjatë ditës së dejshme ka qarkulluar në rrjete sociale lajmi se balerina dhe velina e emisionit “Stop”...

Mori 18 mijë euro rryshfet, burg pa afat në mungesë oficerit...

Burg pa afat ne mungese ndaj oficerit te policise gjyqesore Fatos Lushi i cili mori 18 mije euro rryshfet. Diten e sotme, me kerkese...

Panik dhe frikë në prokurori, pritet publikimi i videos së prokurorit...

Një prokuror i Tiranës thuhet se është filmuar duke marrë rryshfet. Filmimi është bërë muajt e fundit nga stafi i emisionit Stop në Tv Klan. Burime...

LAJMET E FUNDIT