Home Tags Raiffeisen Bank

Tag: Raiffeisen Bank

SKANDAL / “Kujdes kur shkoni në këtë bankë, do t`ju mbajnë...

Qytetarët denoncojnë një tjetër vendim të "Raiffeisen Bank" me kosto të mëdha në xhepat e publikut. Kjo bankë duket se në mënyrë jo transparente, ka...

Denoncimi i pazakontë i banorëve: Raiffeisen Bank tradhton klientet e saj,...

Një komunitet i tërë deklarohet kundër Raiffeisen Bank të cilën e akuzojnë se i ka tradhëtuar. Në faqen Dumrea në Facebook, shpjegohet edhe ajo cfarë...

“Raiffeisen Bank” reagon për grabitjen në Rinas, por nuk tregon sa...

Banka e nivelit të dytë në Shqipëri, ka reaguar në profilin e saj në Facebook, duke shpjeguar se beson në punën e policisë dhe...

LAJMET E FUNDIT