Home Tags Pergjime

Tag: pergjime

‘I përfshirë në përgjime me bandat’, kërkohet arrestimi i Vangjush Dakos

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në një deklaratë për mediat nga selia blu, ka thënë se Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako...

Përgjimet mes bandave, Erjon Braçe del hapur kundër Dakos

Kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe njëherësh dhe deputeti i PS, ka reaguar pas përgjimeve që implikojnë kreun e Bashkisë së Durrësit, Vangjush...

Lul Berisha pjesë e përgjimeve, “Na jep numrin e ‘xhuxhit’ për...

Dosja hetimore e operacionit “Vol-Vo 4” ku flitet për Lulzim Berishën, ish-kreun e Bandës së Durrësit, i liruar në fund të vitit të kaluar...

Skandali me pronat në Lezhë, përgjimet zbulojnë konfliktin mes vëllezërve Ndoka

Nga transkriptimi i përgjimeve në dosjen e Prokurorisë rezulton se ka nisur një konflikt i rëndë nga anëtarë të familjes Ndoka, kjo për një...

LAJMET E FUNDIT