Friday, April 19, 2019
Home Tags Met kanani

Tag: met kanani

Publikohen pamjet, si u arrestua në Vlorë “krahu i djathtë” i...

Kapet dhe ndalohet një tjetër pjestar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve. Policia publikoi pamjet e aksionit ndersa behet me dije...

Del në pah linja e trafikut që zotëronte grupi i “Met...

Janë 18 të arrestuarit në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit” të vënë në zbatim falë bashkëpunimit ndërkombëtar mes Shqipërisë, Greqisë, Turqisë, Maqedonisë, Italisë...

Goditet rrjeti i drogës, arrestohen 19 anëtarë të bandës së baronit...

Prokuroria e krimeve të rënda dhe policia e shtetit kanë arrestuar 19 persona të akuzuar për trafik droge. Mësohet se grupi i personave të arrestuar...

LAJMET E FUNDIT