Home Tags Lajmi i fundit

Tag: lajmi i fundit

Vlorë, hyjnë për të grabitur në banesë, autorët me maska plagosin...

Dy vëllezër kanë mbetur te plagosur me armë naten e kaluar ne Vlore. Ata jane qelluar nga dy persona që hynë për të grabitur në...

Audi prezanton modelin e ri të makinës “Q7”

Kompania gjermane e makinave Audi ka planifikuar videon promovuese te makines se serive te fundit e emertuar Audi Q7. Dizajni i saj dhe komponentet perberes...

Ja si prodhohet supermakina “Porsche 918 Spyder”

Ajo ka dale ne treg dhe ka qene nje marke e suksesshme. Marka prodhuese ka publikuar nje video te menyre se si krijohet  ‘Porsche 918...

Foto e rrallë, Bajram Curri i vrarë në Shpellën e Dragobisë

Fotografi Arben Llapashtica, ka publikuar një foto të rrallë, të Bajram Currit. Ai në këtë foto, për të cilën fotografi Llapashtica, thotë ta ketë hasur...

Fansat kritikojnë Nora Isrefin: Je shtatzënë, kujdesu për fëmijën

Kengetarja Nora Istrefi po e shijon shtatzëninë e saj. Kjo duket qartazi teksa shpeshherë poston foto ku shfaqet në top formë dhe tejet e...

Armina Mevlani tregon format në palestër me nënën

Përveç sukseseve të saj në botën e ekranit, bukuroshja Armina Mevlani po tërheq së shumti vëmendjen e mediave, pas lidhjes së dashurisë me djalin...

“Big Brother 8” nis në mars, pa Arbana Osmanin

Kanë nisur aplikimet e audicionit për edicionin e tetë të reality show-t “Big Brother”. Transmetimi i këtij produksioni të rëndësishëm të “Top Channel” do...

Video bën bujë në internet, vogëlushi lufton me hienën për të...

Nëse kjo hienë e uritur ka menduar se të rrëmbesh një shimpanze fëmijë nga duart e një djali të vogël do të jetë një...

Durrës, Llambi Prifti kapet me armë e 133 kilogramë drogë

Policia e Durresit beri me dije se ka arrestuar një person me lëndë narkotike dhe municione. Referuar burimeve zyrtare mesohet se pas një hetimi katërmujor,...

Kërcënimi ndaj Bashës, Artan Didi takim urgjent me Llallën e Çipën

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi është takuar sot me urgjencë me kryeprokurorin Artan Didi në lidhje me akuzat e ngritura...

LAJMET E FUNDIT