Home Tags Lajmi i fundit

Tag: lajmi i fundit

Më vjen turp…Eni Cobani reagon për videon e turistëve: Ky vend...

Eni Cobani eshte kthyer ne Shqiperi nga pushimet dhe mesa duket e njohur me ngjarjen e rende me autor Mihal Kokedhimen, ka vendosur te...

Dokumentacioni i përgjithshëm për të gjitha llojet e lejeve të qëndrimit

Mjaft prej qytetareve shkruajnë apo telefonojnë për të pyetur për rinovimin e lejes së qëndrimit. Zakonisht, kjo ndodh kur ata ndodhen në prag të rinovimit...

Video e tmerrit, sulmi i Mihal Kokëdhimës mbi makinën e turistëve...

Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo nga pronari i një lokali, Mihal Kokëdhima. Pamjet nuk kanë nevojë për...

Shqiptari “i mafias” gjendet i vdekur në qelinë e burgut, fotot...

Mediat greke kane publikuar fotot e shenjave të dhunës në trupin e 34-vjeçarit shqiptar Bandiol Tusha i njohur edhe si Bardhyl Tusha, i cili...

Radhë të gjata për pasaporta në Durrës, qytetarët asfiksohen nga vapa

Në policinë e Durrësit jane krijuar radhë të gjata në zyrën e shpërndarjes së pasaportave biometrikene keto dite me temperatura të larta. Dhjetera qytetarë qëndrojnë...

Humbi ndjenjat gjatë xhirimit të filmit, fotot e fundit të Gjergj...

Regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, u nda dje nga jeta pas një ataku kardiak që pësoi ne nje spital ne Itali. Regjisori Xhuvani, humbi ndjenjat...

Hoteli luksoz i Valdrin Pjetrit në një nga zonat më të...

I zgjedhuri i 30 qershorit si kryebashkiak ne Shkoder, Valdrin Pjetri, rezulton të jetë bashkëpronar i një hoteli luksoz në Tiranë. “Privilege Hotel &spa” i...

Vrasja në Fier, zbulohet telefonata e fundit e të riut Florian...

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 23-vjeçarit, Florian Selimit, i cili u ekzekutua me thikë mëngjesin e djeshëm në Fier. Burime nga policia...

Arrestimi në Greqi: Si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Lecit në...

Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe statusin e bashkëpunëtorit të...

U qëllua në mes të Rrëshenit, tri pistat e hetimit për...

Hetuesit kanë përcaktuar tre pistat e para për atentatin ndaj Armando Gjinit të hënën në qendër të qytetit të Rrëshenit. Burime për ABC News...

LAJMET E FUNDIT