Home Tags Lajmet e fundit

Tag: lajmet e fundit

U qëllua në mes të Rrëshenit, tri pistat e hetimit për...

Hetuesit kanë përcaktuar tre pistat e para për atentatin ndaj Armando Gjinit të hënën në qendër të qytetit të Rrëshenit. Burime për ABC News...

Rudin Hajdari: Vendimi i Bashës për djegien e mandateve ishte antishqiptar

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tha se ajo...

Publikohet lista me vendet e lira të punës në Gjermani, paga...

Në Gjermani aktualisht ka rreth 1,2 – 1,5 milinoë vende të lira pune – varësisht nga momenti...

Pas 11 muajsh pritje, Meta dekreton në detyrë drejtorin e ri...

Pas shume muajsh pritje, Presidenti i Repulikes Ilir Meta ka dekretuar emerimin e drejtorit te ri te SHISH, Elidon Bendo. Lajmi eshte bere me dije...

Basha: Po jepen miliona euro për të anuluar fletë-arrestin e Peshkut...

Kryetari i PD-së Lulzim Basha komentoi 44 arrestimet e fundit te prokurorise dhe policise duke thene se ky ishte një operacion për t’i hedhur...

Trondit shokut i burgut: Ja kush e vrau Florencin! Ata tentuan...

Një mik i Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit që u masakrua barbarisht për vdekje në burgjet franceze ka shokuar me dëshminë e tij tronditëse. Ai rrëfen...

Vota në OKB, Berisha: Qëndrim i turpshëm, Shqipëria u kthye në...

Për ish-Kryeministrin Sali Berisha vota e Shqipërisë në OKB, kundër rezolutës së Shteteve të Bashkuara për ta njohur Jeruzalemin si kryeqytete të Izraelit është...

Çifti i asfiksuar në Vlorë nga Shkodra, dyshohet se gruaja vrau...

Zbulohen detaje nga ngjarja e rendene Vlore, ku ne nje banese ne lagjen Pavaresia, jane gjetur trupat e pajete te asfiksuar te nje cifti...

Lajmi i rremë, mediat “bëjnë të vdekur” gruan e ish-diktatorit Nexhmije...

Një tjetër precedent negativ për median shqiptare është shënuar pasditen e sotme. Një numër mediash, përfshi portale dhe gazeta nxituan të japin lajmin e rremë...

LAJMET E FUNDIT