Monday, September 16, 2019
Home Tags Lajme

Tag: lajme

Ish-banorja e Big Brother ekspozon format bombastike para pasqyrës

Ish-banorja e Big Brother, Lori Hoxhallari vazhdon të publikojë foto të formave trupore në rrjetet sociale. Lori ka një fizik të adhurueshëm dhe këtë gjë...

Dy tërmete tronditin Italinë, njerëzit dalin në rrugë, dy të plagosur

Lëkundjet kane qene te forta me magnitude 5,4 dhe 6.3 e jane ndier ne disa qytete te Italise, mes te cilave edhe ne kryeqytetin e...

“Rama hesht prej 13 ditësh për krimin federal në SHBA”

Partia Demokratike prej 13 ditësh akuzon kreun e qeverisë për krim federal në SHBA. Përsëri këtë të Hënë opozita ka vijuar me akuzuat për...

“Daily Mail” zgjedh formacionin e “Euro 2016”, përfshin 2 shqiptarë

Tabloidi brtianik, Daily Mail ka zgjedhur formacionin më të mirë nga të xhiros së parë të Euro 2016. Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka kanë zënë...

Armina Mevlani dedikim të vecantë…por jo për Shkëlzenin

Bukuroshja Armina Mevlani ka postuar gjatë mëngjesit të sotëm një foto bashkë me një urim mjaft të ndjerë për mikun e saj të ngushtë,...

Gruaja e moshuar tenton të hidhet nga ballkoni, e shpëtojnë zjarrfikësit

Një grua e moshuar tentoi të hidhej sot pasdite, rreth orës 17, nga banesa e saj në rr. “Albanopoli”, pranë Spitalit Ushtarak në Tiranë. Në...

Modeles super-seksi i grisen strecet

Nina Agdal është njëra nga modelet më të kërkuara në botë, ka mbuluar kopertinat e “Sports Illustrated”, por mund t'i ndodhë që t’i shqepen...

Ja urdhër-arresti i Interpolit për Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj është ndaluar nga policia sllovene në Lubjanë, derisa po kthehej nga vizita zyrtare në Berlin. Klan Kosova sjell fletarrestin e...

LAJMET E FUNDIT