Monday, September 16, 2019
Home Tags Lajme

Tag: lajme

“Duhet të shkoj në tualet”, si u arratis i riu nga...

Një person i arrestuar pak kohë më parë nga policia e Sarandës është arratisur nga Gjykata e Apelit në Gjirokastër, pak minuta para se...

Rrihte vazhdimisht gruan dhe tre fëmijët, 36-vjeçari nga Divjaka e pëson...

Një 36 vjeçar nga Divjaka është arrestuar pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe tre fëmijëve. Blutë e Policisë bëjnë me dije se në...

Policia “kap mat” 33-vjeçarin me kokainë. Ja çfarë mbante në shtëpi

Policia e Fierit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar "White" duke bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një 33-vjeçari. Burime nga Policia bëjnë...

Aksident i pazakontë, makina “fluturon” në katin e dytë të një...

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Kaliforni, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në katin e dytë të një...

Efektivit të Policisë Rrugore i djegin “Audi-n” dhe i hedhin granata...

Makina një efektivi të Policisë Rrugore është shkrumbuar mbrëmjen e së enjtes në Fushë-Krujë, nga persona ende të pa identifikuar, ndërsa në oborrin e...

Drejtonte “Ford-in” në gjendje të dehur, bie në pranga shoferi nga...

Një 47-vjecar nga Elbasani ka rënë në pranga pasi është kapur në flagrancë nga Policia duke drejtuar mjetin tip "Ford" në gjendje të dehur. Policia bën...

Kursi i këmbimit/ Forcohet dollari amerikan, parashikohet rënie për euron

Në tregun valutor vendas, euro sot blihet me 133 lekë dhe shitet me 133.70 lekë. Parashikohet një rënie e lehtë e euros. Ndërkohë dollari amerikan ka...

Lirimi i Haki Çakos nga detyra, reagon ministri Xhafaj: Duhet një...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me lirimin nga detyra të kreut të Policisë së Shtetit, Haki Çako. Ministri Xhafaj thotë se ky ndryshim...

Reshjet e dëborës në qarkun e Korçës, Policia thirrje shoferëve: Ecni...

Policia e Korçës u ka bërë thirrje drejtuesve të mjeteve të pajisin mjetet e tyre me zinxhirë dhe ka dhënë një informacion për situatën...

62-vjeçari i bërë “tapë” humb kontrollin e mjetit dhe përplas tre...

4 makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan, pasi drejtuesi i mjetit tip “Mitsubishi” në gjendje të dehur ka humbur kontrollin dhe është...

LAJMET E FUNDIT