Sunday, April 21, 2019
Home Tags Lajme nga shqiperia

Tag: lajme nga shqiperia

Bora dhe ngricat pushtojnë rrugët në veri të vendit, temperaturat deri...

Qarku i Kukësit që prej mëngjesit të djeshëm vazhdon të jetë i përfshirë me temperatura të ulëta e reshje dëbore me intesitet të dobët....

Arrestohen dy shqiptarë, i grabitën argjendarit 50 mijë euro

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane, pasi kanë grabitur një argjendar. Ata janë identifikuar si Pali Tako dhe Aurel Bushaj, të cilët i dolën...

U hodh nga kati i pestë i pallatit, 40-vjecari në gjendje...

Një 40-vjecar ka tentuar të vetëvritet duke u hedhur nga ballkoni në katin e pestë të pallatit. Ngjarja ka ndodhur në një lagje të...

Dorëheqja, ja letra që Nasip Naco i dërgoi Edi Ramës

Publikohet letra e doreheqjes qe ministri i Drejtesise Nasip Naco i dergoi kryeministrit Edi Rama. Letra eshte bere publike nga burimet zyrtare pasditen e te...

Organizata e Shëndetësisë: Mos dëgjoni muzikë, ju bën dëm

Njerëzit nuk duhet të dëgjojnë muzikë më shumë se një orë në ditë, për të mos dëmtuar dëgjimin e tyre, rekomandon Organizata Botërore e...

LAJMET E FUNDIT