Home Tags Ilda bejleri

Tag: ilda bejleri

U largua pas 11 vitesh nga Digitalb, kush është moderatorja seksi...

Largimi nga ‘’Digitalb’’ pas 11 vitesh i moderatores dhe gazetares Ilda Bejleri natyrisht që e ka një shkak, të cilin kanë kureshtje ta dinë...

Largimi i Ilda Bejlerit pas 11 vitesh, flet Shakohoxha: Unë e...

Komentantori sportiv Dritan Shakohoxha ka reaguar për herë të parë për largimin e Ilda Bejlerit pas 11 vitesh nga SuperSport dhe për sherrin që...

Ilda Bejleri: Babi nuk më foli tri ditë për skenën në...

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të thyente...

Ilda Bejleri: Ju rrëfej sfidat që më joshin, i dashuri im...

Ajo është padyshim ndër vajzat më seksi në ekranin tonë. Flasim për Ilda Bejlerin, e cila këtë verë ka ardhur më e nxehtë se...

Ilda Bejleri zgjedh një mënyrë të veçantë për t’i dhënë ‘lamtumirën’...

Pas zyrtarizmit të largimit si trajner të Xhani De Biasit nga Kombëtarja shqiptare, gazetarja sportive, Ilda Bejleri ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për...

Ilda Bejleri: Kjo është dashuria ime e parë dhe e vetme!

Gazetarja sportive e Super Sport, Ilda Bejleri ishte e ftuar diten e sotme ne emisionin e Rudina Magjistarit ne Tv Klan. Ilda ka treguar se...

Zhvishet Ilda Bejleri, pozon në të brendshme

Zhvishet Ilda Bejleri. Ajo ka nxjerre ne pah format e saj si anjehere tjeter me pare ne keto dite te nxehta. Gazetarja sportive ka pozuar...

Zhvishet në breg të detit, Ilda Bejleri tregon format seksi

Ka marre komplimenta te shumte gazetarja Ilda Bejleri me kete foto. Rreth kater ore me pare, bukuroshja e Supersportit ka publikuar kete foto ne Instagramin...

LAJMET E FUNDIT