Friday, March 22, 2019
Home Tags Ekstremistet ne bularat

Tag: ekstremistet ne bularat

Policia reagon për thirrjet antishqiptare në Bularat: 12 ekstremistë grekë në...

Policia e Shtetit publikoi një komunikatë zyrtare për funeralin e minoritarit Kostandino Kacifas të enjten në fshatin Bularat të Gjirokastrës, si dhe për thirrjet...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP