Friday, March 22, 2019
Home Tags Edi rama

Tag: edi rama

Rama kthen dolli me raki në Berat, opozita proteston para kryeministrisë...

Ne kohen kur në Tiranë ka nisur protesta e opozitës, pasi Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë...

Unaza e Madhe/ Deputeti zbulon dhuratën që Rama i ka bërë...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së...

Qytetarët “masakrojnë” Ramën/ Ik mor legen m*ti, psikopat …

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video të një familjeje në...

Rama tallet me Bashën: Artist ç’janë këta që ankohen për ashensorin

Pas akuzave të Bashkisë së Tiranës se kreu i Partisë Demokratik, Lulzim Basha ka privatizuar ashensorin e pallatit,...

“Jam i gatshëm të plotësoj kërkesa”, por Rama ka një kusht

Kryeministri Edi Rama i ftuar në studion e emisionit “Opionin”, të Blendi Fevziut, në TV Klan sërish i...

Rama nis dialogun në instagram me studentët

Kryeministri Rama iu ka komunikuar një tjetër ftesë studentëve për të komunikuar në isntagram. Ai ka postuar...

Rama vë në lojë Kryemadhin: E gjeti zgjidhjen “doktoresha e shkencave”…

Daljen urgjente për mediet që në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure, të kryetares...

“I përçau PD-LSI”, studentët i përgjigjen Ramës

Pas statusit të kreut të qeverisë në Tëitter, se studentët janë përçarë nga “maskat e LSI-PD”, kanë reaguar studentët.

Reagon Rama, ja si do veprohet me kërkesat e studentëve

Pas protestave dhe vendosmërisë së studentëve në pikat e tyre, shefi i qeverisë, Edi Rama ka reaguar në...

Dita e Rinisë/ “Largimi i Ramës, zgjidhja e vetme”

Kreu i Grupit Parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili ka kërkuar sot në Ditën e Rinisë largimin e kryeministrit...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP