Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Deputetja

Tag: deputetja

Skandal, deputetja e PS vendos lule te lapidari me foton e...

Eshte përkujtuar sot ne Patos 75 vjetori i aksionit të ushtrisë partizane ndaj pushtuesve italianë në këtë zonë. Në këtë ceremoni te Shoqatave te...

Deputetja më e re e parlamentit martohet në një ceremoni madhështore

Pas zgjedhjeve te 25 qershorit, ajo është një nga emrat më të rinj që bëhet pjesë e Parlamentit të Shqipërisë. Deputetja më e re...

Deputetja e PD zbulon akuzat e rënda për kundërshtarët e Bashës:...

Deputetja Albina Deda hapur ka dale kunder "opozitareve te opozites" me nje shkrim kritik ndaj zerave qe dolen kunder Lulzim Bashes dhe listave qe...

LAJMET E FUNDIT