Home Tags Depresion

Tag: depresion

Moderatorja e njohur rrëfen depresionin që kaloi pas lindjes: Ishte e...

Dy moderatorët e njohur, Bieta Sulo dhe Alban Dudushi dy vite më parë u bënë prindër të vogëlushit Kroi Art. Vetëm dy vite pas lindjes...

LAJMET E FUNDIT