Home Tags Denoncimet per zyrtaret

Tag: denoncimet per zyrtaret

Ndryshimi i parë i Arta Markut në Prokurori, i sfidon të...

Kryeprokurorja e re Arta Marku duket se preferon te qendroje larg vemendjes se medias. Ajo ka tri dite qe ka marre detyren dhe faqja...

LAJMET E FUNDIT