Home Tags Denoncim

Tag: denoncim

Mësuesja merr raport fiktiv, 7-vjeçari me nevoja të veçanta ngelet pa...

Emisioni Fiks Fare solli rastin e një mësueseje ndihmëse, Feride Kastrati, e cila prej 1 muaj e...

Skandal/ Eksperti gjykatës i heq 50.000 metra2 pronarit, gaboi akt ekspertizën

Topografi i Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Elbasan Shpëtim Pashollari bënë 2 herë aktin e ekspertimit për të njëjtën pronë, por në të dyja rastet...

Nusja zhduket me tre fëmijë, nga burgu babai mëson se djali...

3 vite e gjysmë që nuk sheh fëmijët, babai apelon në Fiks Fare. Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme historinë e dhimshme te nje babai,...

“Kostandina”, babai akuza drejtësisë: Mjekoligjorët shqiptarë masakruan trupin e 15-vjeçares

“Fiks Fare” denoncoi me zë dhe figurë një skandal në sistemin e drejtësisë. Vdekja e Kostandina Anagnostit në vitin 2014, në atë kohë 15-vjeçare,...

Denoncim/ I sëmuri telefonon ambulancën, ja si përgjigjen

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim në ‘Facebook’ ka publikuar denoncimin e një qytetari digjital. Denoncuesi shkruan se ka telefonuar mbrëmjen e djeshme ambulancën e...

Denoncoi shefat/ Punonjësja shkarkohet dhe i hiqet certifikata e sigurisë

AISM është Agjensia e Inteligjencës së Sigurisë së Mbrojtjes.Punonjësit e saj duhet të kenë certifikatë sigurie, që lëshohet nga DSIK, Drejtoria e Informacionit të...

Shkatërrimi i laboratorit të heroinës në Has, antidroga lajmëroi pronarin që...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale, denoncimin e një qytetari dixhital lidhur me laboratorin e heroinës, i cili...

PD: Kompania e deputetit Qefalia përfitoi 6.7 mld lekë nga buxheti...

Partia Demokratike akuzoi deputetin socialist, Xhemal Qefalia, për përfitimin e 6.7 miliard lekë tendera nga buxheti i shtetit. Denoncimi eshte bere nga Sekretarja për Marrëdhëniet...

LAJMET E FUNDIT