Home Tags Denis shtraza

Tag: denis shtraza

Zbardhet dëshmia e plotë/ Rrëfehet Denis Shtraza: Si u njoha me...

Denis Shtraza, i akuzuar si bashkëpunëtor në rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut në Durrës, dëshmoi dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda se...

E fejuara e Gazmend Collakut: Nuk kishte konflikte me Denis Shtrazën

Katër dëshmitarë të thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në procesin ndaj Denis Shtrazës u përsërit e njëjta fjali, nuk...

Rrëmbimi e vrasja e Gaz Collakut, shpallet në kërkim ish-shefi i...

Një ish zyrtar i lartë i policisë së shtetit është shpallur në kërkim sot në lidhje me rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Collakut. Lajmi është...

Ja cfarë dëshmoi në polici Denis Shtraza për rrëmbimin e Gaz...

Personi i arrestuar si person i dyshuar per rrembimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut, shtetasi Denis Shtraza kamohuar akuzat. Pasi u kap ne aeroportin...

Ja kush është Denis Shtraza, i ndaluar për vrasjen e Gaz...

Denis Shtraza, 33 vjec, i ndaluar ne aeroportin e Rinasit pasi po hetohet per rrembimin dhe vrasjen e Gazmend Collakut 6 janar 2016 ne...

Arrestohet një i dyshuar për rrëmbimin e vrasjen e Gaz Collakut

Policia e Durrësit mesohet se ka bere arrestimin e një personi të lidhur me vrasjen e Gazmend Çollakut. Policia e qytetit bregdetar deklaron se...

LAJMET E FUNDIT