Home Tags Denis kasa

Tag: denis kasa

Arrestimi i vrasësve të Denis Kasës në Fier, policia publikon videon...

Policia publikoi videon e aksionit per kapjen e autoreve dhe zbardhjen e dokumentimin e plotë të ngjarjes së ndodhur më 08.01.2016 në Fier ku...

Fier, vrasja për drogë e Denis Kasës, kapet autori i dytë,...

Bie ne prangat e policise nje tjeter i akuzuar per vrasjen e Denis Kases me 8 janar 2016 ne rrugen Lushnje-Fier. Policia e Fierit ka...

LAJMET E FUNDIT