Home Tags Denim me vdekje

Tag: denim me vdekje

“Kërcënimet” e SHBA dhe BE-së, Erdogan: Unë e miratoj dënimin me...

Presidenti Rexhep Taip Erdogan, ka deklaruar se rikthimi i dënimit me vdekje do të ketë miratimin e tij në rast se parlamenti do të...

LAJMET E FUNDIT