Monday, September 23, 2019
Home Tags Del hapur

Tag: del hapur

Majlinda Bregu del hapur kundër Lulzim Bashës: Kjo s`ka qenë kurrë...

Nga Majlinda Bregu Dua të ndaj sot shqetësimin tim të thellë me të gjithë miqtë dhe mbështetësit e Partisë Demokratike! Orët e mundësisë për të ndaluar futjen...

LAJMET E FUNDIT