Saturday, September 21, 2019
Home Tags Dekreti

Tag: dekreti

Mos-dekretimi i Sandër Lleshit nga Meta, Manjani: Ja kush i di...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për mos-dekretimin nga Presidenti Ilir Meta për Sandër Lleshin, i cili u propozua nga kryeministri Edi Rama...

Dekreti i Nishanit, nënshtetësi për Ramush Haradinajn e të shoqen

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekreton dhënin e nënshtetësisë për Ramush Haradianajn dhe bashkëshorten e tij, Anita Haradinaj. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,...

LAJMET E FUNDIT