Home Tags Deklarate

Tag: deklarate

Flet motra e Kacifas: Duam të dëgjojmë bisedat e policëve nga...

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në Bularat, ku humbi jetën minoritari grek Konstandinas Kacifas si pasojë e përplasjes me forcat RENEAaktualiteti vijon dhe...

Deklarata e Edi Ramës në Prishtinë, reagojnë serbët: Provokim!

“Serbia i dënon në mënyrën më të rreptë pretendimet territoriale, të cilat kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i paraqiti në takimin e sotëm në...

LAJMET E FUNDIT