Home Tags Defrim kasmi

Tag: defrim kasmi

Vrasja me katër plumba, historia e Dëfrim Kasmit dhe pseudonimi “fantazma”

Trafiku i drogës dhe historia e vrasjeve kanë rrethuar vazhdimisht 41-vjeçarin Dëfrim Kasmi, i cili u ekzekutua mbrëmjen e së hënës në një atentat...

Në kërkim për vrasjen e të fortit të Tiranës, avokati: Ja...

Shtetasi ne kerkim Domart Konjari, i dyshuari kryesor për vrasjen e Devi (Defrim) Kasmit nuk ndodhet në Shqipëri. Keshtu pretendon avokati që mbron interesat...

LAJMET E FUNDIT