Home Tags Debora

Tag: Debora

Troket dimri, dëbora zbret deri në Elbasan

Mbrëmja e sotme ka shënuar ditën më të ftohtë ditëve të fundit dhe zyrtarisht mund të thuher se kemi hyrë në stinën e dimrit. Gjatë...

LAJMET E FUNDIT