Home Tags Debati ne PS

Tag: debati ne PS

Rebelohet Tom Doshi: Ministrat s`na hapin telefonin, të ikin ata që...

Deputeti i Partisë Socialiste Tom Doshi rebelohet ndaj ministrave të qeverisë së Ps dhe LSI. Bëhet me dije se në mbledhjen me dyer të mbyllura...

LAJMET E FUNDIT