Saturday, September 21, 2019
Home Tags Dashnori i gruas

Tag: dashnori i gruas

Gruaja i kthehet burrit: Ti më solle dashnoren në shtëpi, i...

Gruaja e akuzuar nga burri dhe vajza se i jepte valium për të shkuar me dashnorin i është kundërpërgjigjur të shoqit. Gjatë përballjes live në...

“Dashnori” i gruas ia plas live të shoqit: Unë puth gjithë...

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzon bashkëshorten...

LAJMET E FUNDIT