Sunday, September 22, 2019
Home Tags Dashnore

Tag: dashnore

“Kam dashnore”, Ramush Haradinaj i thotë emrin (Video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuari i radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi nisi...

Ylli Manjani me dashnoren te ‘Santa Quaranta’ e Balilit? Ja përgjigjja...

Pasi nipi i Klemend Balilit, ka reaguar dhe ka sqaruar se nuk ka parë asnjë ministër në resortin Santa Quaranta, veç ministrit Ahmetaj në...

LAJMET E FUNDIT