Home Tags Dashamir cajka

Tag: dashamir cajka

U tha se donte të vriste veten dy herë në Tiranë,...

Pak ditë më parë në të gjithë mediat si dhe sipas njoftimit të policisë u publikuar lajmi se i riu Dashamir Çajka ka tentuar...

LAJMET E FUNDIT