Sunday, September 22, 2019
Home Tags Dash gjoka

Tag: dash gjoka

Krimi në Durrës, atentatorëve të Dash Gjokës, u vranë vëllain në...

Detaje të reja mësohen rreth dy atentatorëve të cilët tentuan të vrisnin Dashamir Gjokën. Burime zyrtare nga Policia e Durrësit i thanë tvklan.al se...

Atentati, si u qëllua me 15 plumba makina e blinduar e...

Policia ka thene se të paktën 15 plumba janë zbrazur mbi makinën e biznesmenit, Dashamir Gjoka në atentatin e sotëm me armë në qytetin...

Antimafia konfiskon pasuritë e të fortit të Shijakut Dash Gjoka

Prokuroria i konfiskon pasurine biznesmenit Dashamir Gjoka, nga Durrësi. Vendimi është marrë nga gjykata e shkallës së parë për Krime të Rënda, pas kërkesës...

Durrës, prokuroria dërgon në gjyq Dash Gjokën, prona me paratë e...

Prokuroria e Durresit perfundoi hetimet per pronat e Dashamir Gjokes ne Shijak. Sipas prokurorise dosja u dergua ne gjykate dhe Gjoka akuzohet per pastrim...

LAJMET E FUNDIT