Thursday, September 19, 2019
Home Tags Darke

Tag: darke

Aktori i famshëm rrëfen darkën e ‘makthshme’ me Trump: M’u desh...

Aktori i njohur Woody Harrelson ka vendosur të rrëfejë darkën me Donald dhe Melanie Trump në vitin 2002. Sipas Harrelson darka zgjati rreth dy orë...

LAJMET E FUNDIT