Home Tags Cyrbja

Tag: cyrbja

“Zgjohet pa larë sytë dhe mendon shpifjen e radhës”, Çyrbja i...

Deputeti i Partisë Socialiste, Jurgis Çyrbja në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pa akuzës së bërë nga kreu i demokratëve Lulzim Basha,...

“Eh si shkoi kjo punë”, Manja dhe Çyrbja i bashkohen...

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja ka njoftuar ngritjen e një padie kundrejt kreut të demokratëve, Lulzim Basha, pas akuzës që ky i...

LAJMET E FUNDIT