Monday, September 23, 2019
Home Tags Cifti shqiptar ne itali

Tag: cifti shqiptar ne itali

Arrestohet cifti shqiptar në Itali, ja cfarë iu gjet në banesë

Policia italiane ka arrestuar një çift shqiptarësh, të cilët u kapën me kokainë. Të arrestuarit janë Aleksandër Zhava (29 vjeç) dhe Lisa Zille (24...

LAJMET E FUNDIT