Home Tags Charlie france

Tag: charlie france

Stafi i revistës me lot në sy: Ja kuptimi i karikaturës...

Stafi i revistës “Charlie Hebdo” ka deklaruar se nuk ka dhe nuk ndjen asnjë pendesë për karikaturën e Profetit Muhamed në kopertinën sotme që...

LAJMET E FUNDIT