Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Chanpions league

Tag: chanpions league

Humbje 2 me 0, Partizani eliminohet nga Liga e Kampionëve

Pas Shkëndijës së Tetovës dhe Feronikelit, edhe Partizani eliminohet nga Liga e Kampionëve, pas humbjes 2:0 të...

LAJMET E FUNDIT